Midea Vrf Klima Satış ve Servis Birimi


Midea Klima merkezimizden midea merkezi sistem klima taleplerinizde çağrı merkezimizi arayarak midea vrf klima projeleriniz için avantajlı fiyatlar alabilirsiniz.

Midea vrf klima talebinizde bizlere klima projenizi ve klima keşif listenizi paylaşarak hızlı bir şekilde midea vrf klima fiyat talebinde bulunabilirsiniz.


Merkezi Sistem Klima (VRF - VRV) Nedir?


midea vrf klima

   VRF, VRV; Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelmektedir. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemidir.

Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkan akışını kontrol eder. VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşur.


 Midea vrf klima sistemleri çok katlı binalarda, plazalarda, iş yerlerinde tercih edilebilir. Midea merkezi sistem klima avantajları yüksek oranda konfor imkanı sağlar aynı zamanda tasarrufa yönelik bir sistemdir.

Midea merkezi sistem (vrf) klima her ortamda bağımsız kullanım imkanı sağlayarak konforun vazgeçilmesi haline gelmiştir.midea vrf klima


Midea VRF Klima Çeşitlerimiz;


Midea Duvar Tipi Vrf İç Üniteler

Midea Kaset Tipi Vrf İç Üniteler

Midea Kanal Tipi Vrf İç Üniteler

Midea Yer Tavan Tipi Vrf İç Üniteler

Midea Vrf Dış Üniteler


Midea VRF Klima Servisi


Midea yetkili vrf klima servisi taleplerinizde İstanbul geneli hizmet sunmaktayız. Alanında profesyonel midea klima servisleri ile hızlı ve güvenilir midea klima servisi hizmeti vermekteyiz. 


Midea Merkezi Sistem Vrf Klima Servisi detaylı bilgi için sayfamızı tıklayabilir ziyaret edebilirsiniz


Midea Vrf Klima Bakımı


Midea merkezi sistem klima kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir önemli hususta Klima bakımı düzenli yapılmasıdır. Klimalar karmaşık sistemlerdir klimaların bakımlarının düzenli yapılması hem kullanıcıların sağlığı için hem de midea klima ömrünün uzamasını sağlamaktadır. Midea vrf  klima bakımı sektöre göre değişmekte olup senede en az 2 kez bakım yapılması gerekmektedir. Bazı sektörlerde ise merkezi sistem bakım yıllık adedi 4 defaya kadar gerekli olabilmektedir.