Midea Klima Servisi - Midea Klima Yetkili Servis


Midea klima yetkili servisi olarak İstanbul geneli midea klima servis hizmeti vermekteyiz.Firmamız aynı zamanda Türkiye geneli midea klima satışı hizmeti vermektedir.İstanbul içi midea klima siparişlerinde Midea klima servisi hizmetini kendi ekiplerimiz tarafından sağlamaktayız. Midea klima montajı hizmetini hızlı bir şekilde sağlayarak müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. İstanbul dışı midea klima satışlarında ise sipariş işlemlerinin ardından müşterimize en yakın adresli midea klima servisi tarafımızdan yönlendirilerek midea klima montajı hizmetini en hızlı şekilde sağlamaktayız.


Midea klima yetkili servis kaydı için 444 5 201 çağrı merkezimiz 7 gün boyunca hizmet vermektedir.


midea klima servisi

Midea Klima Servis


Midea klima servisi olarak İstanbul geneli güvenilir hızlı midea klima servis hizmeti vermekteyiz. Önceliğiniz midea yetkili klima servisi tarafından hizmet almak olsun güvenilir servis için 7 gün boyunca çağrı merkezimizi arayarak kayıt oluşturabilirsiniz... Her elektronik cihaz gibi midea klimalar da zaman içerisinde çeşitli sebeplerden arızalanabilir. Midea klima arızaları farklı şekillerde ortaya çıkar, midea klima arıza belirtileri aşağıdaki şekilde olabilir;

 • Midea klima ısıtmıyor,
 • Midea klima soğutmuyor,
 • Midea klimadan kötü koku geliyor,
 • Midea klima arıza kodları (hata kodları),
 • Midea klima kırmızı , yeşil ışık yanması,
 • Midea klima çalışmıyor


gibi çeşitli şekillerde midea klima arızası ile karşılaşabilirsiniz. Yukarıda belirtilen klima arızası ile karşılaşmanız durumunda midea klima servisi çağrı merkezimizi 444 5 201 arayabilir hızlı kayıt oluşturabilirsiniz.


Midea Klima Montajı


midea klima bakımı

Midea klima servisi ekiplerimizin sağlamış olduğu hizmetlerden biriside midea klima montajı hizmetidir. Midea klima montajı profesyonel midea servisleri tarafından yapılmaktadır. Klima montajı dikkat edilmesi gereken klimanın sağlıklı çalışmasını belirleyen en önemli aşamalardan birisidir.Klima montajının standartlara en uygun şekilde yapılması performansını en iyi şekilde kullanılabilmesi arıza oranını düşürme gibi konularda fayda sağlamaktadır.

Midea klima montajı ihtiyaçlarınızda profesyonel ekiplerimizden destek almak için 444 5 201 çağrı merkezimizi arayabilir kayıt oluşturabilirsiniz.


Midea klima montajı dikkat edilmesi gereken genel kurallar;

 • Midea klima montaj binanın merdivenlerine, çıkışlarına ve koridorlarına yapılmamalıdır.
 • Midea klima montajı yapılacağı yerin yakınında buhar veya ısı kaynağı olmamalıdır.
 • Midea klima montaj konumunda hava dolaşımını etkileyen herhangi bir engel olmamalıdır.
 • Midea klima iç ünite montaj konumu tavandan yaklaşık 30cm aşağıda olmalıdır.
 • Midea Klima ile duvar, tavan, dekorasyon ve diğer engeller arasında yeterli mesafe olmalıdır.


Midea Klima Bakımı

midea klima bakımı Klimalar ortamdaki havayı emer içeriye sıcak yada soğuk hava üfler.Klimalar ortamdaki havayı emdiklerin de içeride bulunan koku,bakteri,mikrop,duman bulunan her şeyi de içerisine alır böylelikle klimalar sağlıklı hava akışı sağlayamaz.Klimaların sağlıklı hava akışı sağlanması için uzmanlar senede 2 kez klima bakımı önermektedir.

Midea klima bakımı yapılırken özel antibakteriyel sıvılarla klima bakımı işlemi yapılır böylelikle ortama temiz sağlıklı hava akışı sağlanmış olur.


Mevsim bakımları, motor ve iç hazne bakımları, filtre bakımı gibi her ayrıntı, midea klima servisi tarafından sağlanır. Kontroller, ünitelerin iç ve dış temizlikleri, klima gazı dolumu gibi konuların tamamı, klima bakımında yapılır.

İstanbul geneli Midea klima bakımı ihtiyaçlarınızda 7 gün boyunca çağrı merkezimizi 444 5 201 arayarak midea klima servisi kaydı oluşturabilirsiniz.


Midea Klima Arızası


Her elektronik cihaz gibi klimalarda zaman içerisinde arızalanır. Midea klima arızaları çeşitli şekillerde belirti gösterebilir. Midea klima arıza kodu veya midea klima arıza ışıkları gibi arıza belirtileri ile karşılaşabilirsiniz. Midea klima arızası basit veya ciddi problemlerden meydana gelebilir. Midea klima arızası yaşamanız durumunda kendiniz veya bilgisiz kişilerin müdahale etmemesi gerekir. Klima arızalarında bilinçsiz kişilerin müdahale etmesi sonucunda basit olan arızalar bile ciddi boyutlara ulaşabilir ve can tehlikesi oluşturabilir.


Midea klima hata kodları modele göre değişiklik gösterir. Midea klima arıza kodu ile karşılaştığınızda midea servisi desteği almanız gerekmektedir.

Can ve mal güvenliğiniz için midea klima servisi ihtiyaçlarınızda çağrı merkezimizi arayarak 7 gün boyunca midea servisi talebinde bulunabilirsiniz.


Midea Klima Yedek Parçası


Klima arızaları genellikle bir parça veya elektronik parçadan gerçekleşir. Midea klima servisi talepleriniz de uzman ekiplerimizce belirlenen arızalı parça mümkünse revizyon (onarım) veya sıfır midea klima yedek parça ile değişimi yapılır. Midea klima yedek parça taleplerinizde whatsapp destek hattımıza  varsa ilgili parça görseliyle birlikte mutlaka midea klimanızın etiketini paylaşınız. Yedek parça taleplerinde klimanızın model ve seri numarasının yazılı olduğu etiketi paylaşmanız önemlidir çünkü yedek parçaların doğru gönderimi seri ve model eşleşmesi kontrol edilerek yapılmaktadır.


Midea Klima Kumandası - Midea Klima Kumanda Fiyatları


Midea klima kumandası modellere göre değişmektedir. Midea klima kumanda fiyatı ihtiyacınızda   Whatsapp Destek 0552 790 90 91 hattımıza midea klima etiketinizi paylaşarak kumanda fiyatı ve stok bilgisi öğrenebilirsiniz.

Midea klima kumandası fiyat bilgisi için öncelikle ürün etiketine ihtiyaç vardır. Klimanızın etiketinden model ve seri no kontrolü sağlanarak midea klima kumanda stok ve fiyat bilgisi paylaşılır.


Midea Klima Arıza - Hata Kodları

Midea klima arıza kodları klima modellerine göre farklılık göstermektedir. Midea klima hata kodu alıyorsanız ve sebebini öğrenmek istiyorsanız Midea klima hata kodları sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz... 

Midea Klima Garantili Servis

Midea Klima Servisleri tarafından montajı yapılan yeni parçaların tümü 1 yıl garanti kapsamındadır.

Midea Klima Profesyonel Ekipler

Midea klima servislerimiz yetki belgeli yıllardır sektör içerisinde bulunan uzman ekiplerden oluşmaktadır.

Midea Klima Müşteri Memnuniyeti

Çağrı merkezimiz ve Midea klima servislerimizin önceliği servis öncesinde ve servis sonrasında klima servisini en hızlı şekilde sağlayarak ve çözümleyerek %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Midea Klima Servis Bölgelerimiz;


Midea Klima Servis merkezi olarak İstanbul geneli hizmet vermekteyiz. Aşağıda midea servisleri yer almaktadır.


Arnavutköy Midea Klima Servisi

Ataşehir Midea Klima Servisi

Avcılar Midea Klima Servisi

Bağcılar Midea Klima Servisi

Bahçelievler Midea Klima Servisi

Bakırköy Midea Klima Servisi

Başakşehir Midea Klima Servisi

Bayrampaşa Midea Klima Servisi

Beşiktaş Midea Klima Servisi

Beykoz Midea Klima Servisi

Beylikdüzü Midea Klima Servisi

Beyoğlu Midea Klima Servisi

Büyükçekmece Midea Klima Servisi

Çekmeköy Midea Klima Servisi

Esenler Midea Klima Servisi

Esenyurt Midea Klima Servisi

Eyüp Midea Klima Servisi

Fatih Midea Klima Servisi

Gaziosmanpaşa Midea Klima Servisi 

Güngören Midea Klima Servisi

Halkalı Midea Klima Servisi

Kadıköy Midea Klima Servisi

Kağıthane Midea Klima Servisi

Kartal Midea Klima Servisi

Küçükçekmece Midea Klima Servisi

Maltepe Midea Klima Servisi

Pendik Midea Klima Servisi

Sancaktepe Midea Klima Servisi

Sarıyer Midea Klima Servisi

Sultanbeyli Midea Klima Servisi

Sultangazi Midea Klima Servisi

Şişli Midea Klima Servisi

Üsküdar Midea Klima Servisi

Ümraniye Midea Klima Servisi

Zeytinburnu Midea Klima Servisi