Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka (debit) kartı ve havale/eft aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. 

Kredi Kartı ile ödeme

midea-klima.com’da Visa, MasterCard kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekiyor.

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte, midea-klima.com tarafından kayıt edilmemektedir.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme

midea-klima.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Mail Order ile yada sanal pos ile anlaşmalı olduğumuz bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

Havale/ EFT ile ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

ZIRAAT BANKASI

ŞUBE: SOĞANLI ()
HESAP NO: 
IBAN NO: TR24 0001 0024 8592 3266 1450 01
ALICI: FOM MEKANİK ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.