Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Midea Klima olarak bize güveninizin değerini biliyoruz; bu kadar kişisel bilgilerinizi yetkisiz kişilerin erişimini korumak için en üst düzeyde özen göstermekte ve en yüksek güvenlik standartlarını kullanmaktayız.


Birinci sefer veya sunduğumuz diğer hizmetler çerçevesinde verdiğiniz kişisel bilgiler teknik güvenlik sistemleri ve ek yetkilerdir. Bu durum, bilgilerinizin tümüne hem gönderim hem de sunucularımız üzerinde kayıt etmek esnasında geçerlidir. Veri güvenliği ilkeleri arasında yürürlükte bulunan Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygundur.


 İnternet mağazamız üzerinde farklı noktalarda isim, adres, e-posta adresi, vb. kişisel bilgilerinizi topluyor ve bunları işliyoruz.


Veri Toplama 

İnternet mağazamıza üye olmak veya alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgilerinizi paylaşmak veya satmak için başka bir kurum ve kuruluşla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kişisel bilgilerinizi , sipariş verici yerine getirilmesi, bireysel müşteri girişi için kayıt işlemi, haber e-bültenimize abonelik ile iletişim ve hizmet talepleri için irtibata geçilmesi içindir.


Midea Klima, kanuni zorunluluklar hariç olmak kaydı ile kişisel bilgiler kesinlikle özel ve gizli tutmayı; gizli bilginin tamamlanması ya da herhangi bir kısmı üzerindeki kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişiyi ifşa etmek için bir önermek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhütlerinde bulunur. 

Sorularınız için info@midea-klima.com adresinden veya 444 54 37 numara destek hattından bize ulaşabilirsiniz ...


Saygılarımızla...