Avcılar Midea Klima Servisi - Midea Yetkili Servis


Avcılar midea klima servisi olarak 7 gün boyunca midea klima servis hizmeti vermekteyiz. Midea klima montajı, midea klima bakımı ve midea klima arızası yaşamanız durumunda midea servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Her elektronik cihaz gibi midea klimalar da zaman içerisinde arızalanır. Klima arıza belirtilerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir;

  • Klimanın ısıtmaması,
  • Klimanın soğutmaması,
  • Klimadan kötü koku gelmesi,
  • Klimanın arıza (hata) kodu vermesi,
  • Klimanın su akıtması

gibi çeşitli klima arıza belirtileri yaşanabilir. Avcılar midea klima servis taleplerinizde profesyonel ekiplerimiz titizlikle çalışmalarını yürüterek %100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktadırlar.


Avcılar Midea Klima Bakımı

avcılar midea klima bakımı  Klimalar ısıtma ve soğutma işlemi yapabilmek için ortamdaki havayı emerler. Bu işlemi gerçekleştirirken ortamdaki havada bulunan her türlü tozu,kokuyu,bakteriyi içerisine de çeker ve filitrelerde yapışır. Bu durumda ortama sağlıklı hava akışı sağlanamaz.

Klima bakımı yapılmaması durumunda  klimanın hava üflemesiyle ortamda bulunan kişileri hasta edebilir ciddi boyutlara ulaşabilir.


Uzmanlar sağlığınız için senede en az 2 kez klima bakımı önermektedir. Senede 2 kez klima bakımı yaptırarak sağlığınızı koruyabilir temiz hava eşliğinde konforunuzu sağlayabilirsiniz. 

Klima bakımı düzenli yapılması durumunda klimanızın ömrü uzar ve aynı zamanda klima arızası oranı en aza düşürmüş olursunuz. 

Klima bakımı bir çok yönden önemlidir. 


Avcılar midea klima bakımı ihtiyaçlarınızda çağrı merkezimizi 7 Gün boyunca arayarak kayıt oluşturabilir profesyonel midea klima servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Avcılar Midea Klima Montajı


Klima montajı kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir diğer önemli hususlardan birisidir. Klima montajı yapılacağı esnada dikkat edilmesi gereken işlemler vardır. Midea klima yetkili servisi olarak profesyonel ekiplerimiz ile en iyi hizmeti sunmaktayız.

İstanbul içi tüm semtlere hızlı ve profesyonel Midea klima servisi için 444 5 201 Çağrı merkezimizi arayabilirsiniz...


Avcılar Midea Klima Arızası Onarımı


Yazın soğutma amaçlı kışın ise ısınma amaçlı kullanılan ortamlara konfor sağlayan midea klima arızaları ile karşılaştığınızda profesyonel ekiplerimiz ile hızlı midea klima servisi hizmeti sunmaktayız. Daima önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Midea klima arızaları çeşitli şekillerde karşılaşabilirsiniz.

Bazı Midea klima arızaları aşağıda belirtilmiştir;


-Midea klima su akıtıyor sorunu,

-Midea klima ısıtmıyor arızası

-Midea klima soğutmuyor arızası

-Midea klima kötü koku gelmesi sorunu

-Midea klima duman çıkıyor 


gibi çeşitli klima arızaları ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi arızalarda Bahçelievler midea klima yetkili servis için 444 5 201 çağrı merkezimizden hızlıca kayıt oluşturabilirsiniz...


Avcılar Midea Klima Yedek Parça


Midea klima arızaları çeşitli şekillerde olabilir.Bazı klima arızaları mekanik sorundan kaynaklanabilir bu gibi durumlar öncelikle Midea klima yetkili servisimiz tarafından arıza tespiti yapılmalıdır. Tespit edilen arıza midea klima yedek parça kaynaklı ise bizimle iletişime geçerek yedek parça bilgisi de alabilirsiniz...


Eğer arızalı parça belli ise midea klima etiketi ve mümkünse arızalı yedek parça görselini 0552 790 90 91 whatsapp destek hattımıza ileterek bilgi alabilirsiniz...